Hakkımızda

Merhaba,

Cimcime bağı, Erzincan ili, Üzümlü (Cimin) ilçesi, Geyikli Köyü/Mahallesi mezrasında bulunan , yüksek tepelerde yer alan bir üzüm bağı.

Cimin üzümü, dillere damaklara destan bir üzüm. Hafif mayhoş tadı ile bölgeye özgü bir üzüm çeşidi.

Üzüm bağımız hobi amaçlı bir bağ. Tarımsal ilaç kullanılmadan yetiştirilen üzümlerden oluşan, tümüyle doğal bir üzüm bağı.

Üzüm bağımızı züyaret eden misafirlerimiz için bazı etkinliklerimiz de söz konusu.

Erzincana özel tulum peyniri ve üzüm birlikteliğini tatma fırsatı, Erzincan'ın meşhur Girlevik Şelalesine Gezi turumuz, lezzetli yemekler, çok uygun fiyatlarda konaklama imkanı, üzüm bağımızdan elde edilecek üzümlerden yapılacak pekmez etkinliğimizde tamamen köy usulü pekmez pişirme günümüz, isteyen misafirlerimizin bizzatihi kendi elleriyle hazırladıkları pekmezleri hediye olarak alma fırastı, tümüyle doğa ile iç içe zaman geçirerek bir yenilenme olanağını sizlerle paylaşıyoruz.

Cimcime bağı bir proje. Yaşama ve hayta dair güzellikleri yaşamaya dair bir proje. İşletmemiz, doğuda profesyonel olarak hizmet veren bir proje firması.

Bu güne kadar AB ve Türkiye Cumhuriyeti finansmanı ile yüzlerce tarımsal proje, kırsal kalkınmaya yönelik projeler, girişimcilik projeleri, kamu ve KOSGEB projeleri ile yüzlerce yatırımcıya destek olmuş bir işletmeyiz.

Cimcime bağı projesi de bunlardan biri. Fakat amacı yenilenme ve doğa ile iç içe bir dinnlenme fırsatını kendimize ve misafirlerimize sunmak...

Sizleri de bekliyoruz...

 

Bize ulaşın:

mine@avrupaproje.com

Hakkımızda

Merhaba,

Cimcime bağı, Erzincan ili, Üzümlü (Cimin) ilçesi, Geyikli Köyü/Mahallesi mezrasında bulunan , yüksek tepelerde yer alan bir üzüm bağı.

Cimin üzümü, dillere damaklara destan bir üzüm. Hafif mayhoş tadı ile bölgeye özgü bir üzüm çeşidi....

Hakkımızda

 

E-Posta Listemize Kaydolun
  • White Facebook Icon

© 2023 by Going Places. Proudly created with cimcimebagi.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now